Aktualności – nic Cię nie ominie!

25

Maj
2019
Oj tak ! Wygodne buty na wycieczkę to podstawa ! …
Posted by: Szavel Travel /10
Oj tak ! Wygodne buty na wycieczkę to podstawa ! 👠👠👠😀😀😀 Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

19

Maj
2019
Pozdrawiamy wszystkich z Grecji ! 🇬🇷🇬🇷🇬🇷…
Posted by: Szavel Travel /57
Pozdrawiamy wszystkich z Grecji ! 🇬🇷🇬🇷🇬🇷 Już wkrótce zaczynamy sezon ! 👍😃👍😃👍 Masyw Olimpu z okien naszego Platanosa tak się wczoraj prezentował ! 💙💙💙 Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

09

Maj
2019
Dom w kształcie statku ! …
Posted by: Szavel Travel /130
Dom w kształcie statku ! 🛳🛳🛳🙂🙂🙂 Wyjątkowy i inny niż zwykłe budynki mieszkalne jest jeden z budynków w Salonikach.🇬🇷 Znajduje się na ulicy Nimfeou w dzielnicy Evosmos i wygląda jak statek wycieczkowy, który zakotwiczył na poboczu drogi ! 🛳🙂 Niektórym się podoba, innym uważają go za kicz – to jest zawsze kwestia gustu, ale z […]
Zobacz więcej

06

Maj
2019
Grecki gyros to smak Grecji ! 🇬🇷️🇬🇷️🇬🇷…
Posted by: Szavel Travel /144
Grecki gyros to smak Grecji ! 🇬🇷❤️🇬🇷❤️🇬🇷 Na pewno nikt z nas nie wyobraża sobie Grecji bez gyrosa. Z kolei Grecy na pewno nie wyobrażają sobie życia bez gyrosa.😃 Jeśli jeszcze nie próbowaliście to koniecznie musicie spróbować ! Niektórzy twierdzą, że to najlepiej wydane 2 euro w ich życiu ! 👍👍👍 A niektórzy mówią, że […]
Zobacz więcej

01

Maj
2019
Wspaniałego dnia ! Miłego miesiąca ! …
Posted by: Szavel Travel /160
Wspaniałego dnia ! Miłego miesiąca ! 🌹🌹🌹 KALO MINA !!! 😍😍😍 1 maja w Grecji to nie tylko Dzień Pracy, ale także Święto Kwiatów i Wiosny. 😎🇬🇷 Wszyscy wtedy urządzają sobie pikniki za miastem, pieką mięso na ruszcie i zbierają wiosenne kwiaty, z których plotą potem wianki.🌷🌸🌺 Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

30

Kwi
2019
Na szczęście żaden z naszych turystów nie wpadł na taki…
Posted by: Szavel Travel /230
Na szczęście żaden z naszych turystów nie wpadł na taki pomysł……….jeszcze ! 😁😁😁 Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

27

Kwi
2019
Για τους φίλους μας στην Ελλάδα ! 🇬🇷️️…
Posted by: Szavel Travel /210
Για τους φίλους μας στην Ελλάδα ! 🇬🇷️❤️ Σας ευχόμαστε καλό Πάσχα, καλή Ανάσταση ! ❤️❤️❤️ Υγεία και Ευτυχία, Χρόνια Πολλά ! Nα περάσετε υπέροχα.✨🕯️💞 Życzenia Wesołych Świąt Wielkanocnych dla naszych przyjaciół w Grecji .😀🇬🇷️💙🇬🇷️ Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

25

Kwi
2019
Grecka Wielkanoc ma kolor czerwony ! 🇬🇷🇬🇷🇬🇷…
Posted by: Szavel Travel /450
Grecka Wielkanoc ma kolor czerwony ! 🔴🔴🔴 🇬🇷🇬🇷🇬🇷 Tegoroczna Wielkanoc wypada w Grecji 28 kwietnia, a więc tydzień po obchodach w kościele katolickim. Malowanie pisanek w Grecji odbywa się właśnie dziś, czyli w czwartek rano. Co prawda obecnie ozdabiane są najróżniejszymi kolorami, ale według greckiej tradycji, powinny być CZERWONE ! I ten właśnie kolor wyraźnie […]
Zobacz więcej

19

Kwi
2019
Wesołych Świąt ! ️️…
Posted by: Szavel Travel /344
Wesołych Świąt ! 🙂❤️🙂❤️🙂 Niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi, a Wielkanoc przyniesie pomyślność, szczęście i piękny uśmiech każdego dnia ! 🐣🐑🐰🐤 Miłego świętowania i leniuchowania !🌸🌸🌸 www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

15

Kwi
2019
Niewiele do szczęścia pot­rze­ba: trochę pias­ku, morza…
Posted by: Szavel Travel /281
Niewiele do szczęścia pot­rze­ba: trochę pias­ku, morza, nieba… Jan Izydor Sztaudynger Zapraszamy więc po odrobinę szczęścia do nas, do Grecji. 💙💙💙🇬🇷🇬🇷🇬🇷🙂🙂🙂 Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej