Aktualności – nic Cię nie ominie!

16

Lip
2019
Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy gorąco ! ️️️Jeśli w…
Posted by: Szavel Travel /90
Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy gorąco ! 😀😀😀❤️❤️❤️ Jeśli wakacje w Grecji to na Riwierze Olimpijskiej i tylko z CANTABILE oraz Biurem Szavel Travel Wojciech Szawel. Tytułem wstępu – migawki zarejestrowane z drona chórzysty Marka. Plaża, słońce i niewyobrażalnie czysta woda. Więcej info wkrótce. www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

06

Lip
2019
Dzisiaj wyjechały do Polski 2 nasze najmłodsze i najbar…
Posted by: Szavel Travel /261
Dzisiaj wyjechały do Polski 2 nasze najmłodsze i najbardziej urocze turystki – Agatka i Alicja 😍😍😍💙💙💙 Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

22

Cze
2019
Ostatnio zrobiło się tu trochę gorąco ….🥚🥚🥚…
Posted by: Szavel Travel /171
Ostatnio zrobiło się tu trochę gorąco ….😀🔥🔥🔥🥚🥚🥚🌞🌞🌞😀 Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

18

Cze
2019
W programie wycieczki na Olimp – spacer wąwozem rzeki E…
Posted by: Szavel Travel /213
W programie wycieczki na Olimp – spacer wąwozem rzeki Enipeas i wodospad Zeusa ! Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

01

Cze
2019
Miłego miesiąca ! ️ Kalo mina ! …
Posted by: Szavel Travel /240
Miłego miesiąca ! 🏖☀️ Kalo mina ! 😍💙 Wspaniałego Święta Dziecka dla wszystkich dzieci – tych małych i dużych ! 🙂🙂🙂 Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

30

Maj
2019
Grecja zajmuje drugie miejsce na świecie z największą ilością plaż z Błękitną Flagą – Polonorama
Posted by: Szavel Travel /311
GRECJA ! 🇬🇷🇬🇷🇬🇷 TYLKO GRECJA ! 🙂☀️ Grecja zajmuje drugie miejsce na świecie z największą ilością plaż z Błękitną Flagą ! 🧳🕶🥽👒👙🏖 NASZ PANTELEIMONAS TEŻ JEST NA LIŚCIE ! 💙💙💙 Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com Grecja zajmuje drugie miejsce na świecie z największą ilością plaż z Błękitną Flagą – Polonorama W tym roku Błękitną Flagę otrzymało 515 […]
Zobacz więcej

25

Maj
2019
Oj tak ! Wygodne buty na wycieczkę to podstawa ! …
Posted by: Szavel Travel /360
Oj tak ! Wygodne buty na wycieczkę to podstawa ! 👠👠👠😀😀😀 Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

19

Maj
2019
Pozdrawiamy wszystkich z Grecji ! 🇬🇷🇬🇷🇬🇷…
Posted by: Szavel Travel /397
Pozdrawiamy wszystkich z Grecji ! 🇬🇷🇬🇷🇬🇷 Już wkrótce zaczynamy sezon ! 👍😃👍😃👍 Masyw Olimpu z okien naszego Platanosa tak się wczoraj prezentował ! 💙💙💙 Zapraszamy ! www.tylkogrecja.com www.tylkoGRECJA.com – Odwiedzenia naszego facebooka!
Zobacz więcej

09

Maj
2019
Dom w kształcie statku ! …
Posted by: Szavel Travel /510
Dom w kształcie statku ! 🛳🛳🛳🙂🙂🙂 Wyjątkowy i inny niż zwykłe budynki mieszkalne jest jeden z budynków w Salonikach.🇬🇷 Znajduje się na ulicy Nimfeou w dzielnicy Evosmos i wygląda jak statek wycieczkowy, który zakotwiczył na poboczu drogi ! 🛳🙂 Niektórym się podoba, innym uważają go za kicz – to jest zawsze kwestia gustu, ale z […]
Zobacz więcej

06

Maj
2019
Grecki gyros to smak Grecji ! 🇬🇷️🇬🇷️🇬🇷…
Posted by: Szavel Travel /694
Grecki gyros to smak Grecji ! 🇬🇷❤️🇬🇷❤️🇬🇷 Na pewno nikt z nas nie wyobraża sobie Grecji bez gyrosa. Z kolei Grecy na pewno nie wyobrażają sobie życia bez gyrosa.😃 Jeśli jeszcze nie próbowaliście to koniecznie musicie spróbować ! Niektórzy twierdzą, że to najlepiej wydane 2 euro w ich życiu ! 👍👍👍 A niektórzy mówią, że […]
Zobacz więcej