Nasza oferta 2019

Zielone szkoły
999

9 lub 12 dni w Grecji

5
Zapraszamy na Zielone Szkoły oraz wyjazdy grup szkolnych zorganizowanych w maju, czerwcu, wrześniu i październiku do naszych ośrodków – PLATANOS i PANTAZY. Dokładny termin oraz warunki pobytu opiekunów i młodzieży/dzieci w tych terminach do ustalenia indywidualnego.
GRUPY ZORGANIZOWANE
1 279

dowolna długość

5
Mamy doświadczenie w organizacji wyjazdów grupowych zarówno dla osób prywatnych jak i dla grup formalnych Pomożemy Wam w szczegółowym zaplanowaniu podróży oraz imprez towarzyszących dla uczestników ,a także dopilnujemy ich realizacji. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie przedstawiamy propozycję wyjazdu dopasowaną do Państwa potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych.
Kolonie i obozy
1 699

12 dniowe kolonie / obóz

5
Proponujemy tanie i atrakcyjne obozy i kolonie w Grecji . Są to niezapomniane wyjazdy dla twojego dziecka lub nastolatka! Nie daj dziecku się nudzić – wakacje są tylko raz w roku! Wyślij swoje pociechy na obóz lub kolonie na wakacje do nas ! Zapewnij im niezapomniane wspomnienia!
dla SENIORÓW
1 279

10-cio dniowy pobyt

5
Oferta dla Seniorów przygotowana jest dla wszystkich pragnących zakosztować uroków tego pięknego kraju, dostępna cenowo dla osób dysponujących wolnym czasem przed szczytem wyjazdów urlopowych, dzięki czemu mogą korzystać z licznych atrakcji w terminie, kiedy jest znacznie mniej turystów.
WCZASY / WAKACJE
1 599

11 dniowe wakacje

5
Panteleimonas to niewielkie, turystyczne miasteczko położone na Riwierze Olimpijskiej, niezwykle kameralne i spokojne. Piękna piaszczysta plaża, czyste, błękitne morze, w pobliżu ruiny zamku w Platamonas. Doskonałe miejsce na wypoczynek.