Rejs na wyspę Skiathos

from43

Rejs na wyspę Skiathos

Departure Date

Daily

Duration

1 dzień

Views

8718
Rejs statkiem po morzu
Zwiedzanie portu
Malownicze krajobrazy
Miejsca niedostępne z lądu
Zabawa z muzyką
Delfiny

Plan wycieczki

Informacje ogólne

Sprawdź, co cię czeka!

Niepowtarzalna okazja poznania jednej z wysp archipelagu Sporad – Skiathos, której atrakcją są wspaniałe plaże. Rejs statkiem to wiele niezapomnianych wrażeń podczas zabawy na pokładzie, połączonej z nauką najpopularniejszych tańców greckich – zorby i syrtaki. Dalszy rejs w stronę plaży Koukounaries, gdzie będzie czas na relaks, kąpiele wodne i słoneczne. Plaża ta jest najbardziej znaną spośród sześćdziesięciu plaż wyspy i uchodzi za najpiękniejszą w całej Grecji. Jest ona szczególna ze względu na piasek, który w przepiękny sposób odbija promienie słoneczne za sprawą zawartej w nim miki. Rejs to zabawa i liczne atrakcje na pokładzie w rytmie dobrej muzyki ,a także bitwa morska, w czasie której pasażerowie dwóch statków celują w siebie nawzajem balonami wypełnionymi wodą. A jeżeli ma się szczęście, to pojawią się i delfiny.
Dzika przyroda na wyciągnięcie ręki

Piękno otaczającej przyrody

Wyspa jest miejscem niezwykle różnorodnym, znaleźć tutaj można malownicze plaże, zabytki i pozostałości po średniowiecznych miastach i zabudowach, urokliwe i spokojne zakątki wśród pachnących lasów sosnowych ale też liczne bary, kafejki, restauracje, sklepy z pamiątkami. Każdy więc, nawet najbardziej wybredny turysta znajdzie tu coś dla siebie.
Ramowy program wycieczki

Godziny poranne

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych ( śniadanie w postaci suchego prowiantu)w kierunku portu Achillon (około 2 godziny jazdy).
Przesiadka na statek

Przed południem

Na miejscu przesiadka na statek wycieczkowy kapitana Kostasa , który zabierze uczestników wycieczki na Wyspę Skiathos (około 2,5 godziny rejsu). Podczas rejsu podziwianie malowniczych krajobrazów mitologicznego Półwyspu Pelion i Wyspy Eubea, odpoczynek, relaks ,zabawa , pokaz i nauka tańców greckich.
Postój w porcie

Zwiedzanie miasta

Postój w stolicy wyspy - porcie Skiathos, zwiedzanie zabudowanego białymi domkami z niebieskimi okiennicami miasta, wizyta w kościele Agios Nicolaos, czas wolny na swobodny spacer po urokliwych zakątkach portu.
Kontynuacja rejsu

40 minutowy rejs

Dalszy rejs (około 40 min.) do jednej z najpiękniejszych plaż na wyspie - Koukounaries - ze złotym piaskiem skrzącym się w słońcu na skutek drobinek miki, otoczona lasem sosnowym. Czas wolny na odpoczynek na plaży, kąpiele w krystalicznej wodzie.
Godziny wieczorne

Powrót

Powrót do Panteleimonas w późnych godzinach wieczornych na ciepłą obidokolację .

wskazówki od naszego pilota

Należy zabrać ze sobą:

  • NAKRYCIA GŁOWY

  • OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

  • STROJE I RĘCZNIKI KĄPIELOWE

  • ul. Piotrkowska 55 lok. 312, 90-413 Łódź, Polska,
  • +48 42 307 00 34
  • biuro@tylkogrecja.com