508 450 230

wycieczki, które zapadają w pamięć na długie lata

SKIATHOS

Szavel Travel - Wojciech Szawel

REJS NA PRZEPIĘKNĄ WYSPĘ

(5/5)
5/5
Niepowtarzalna okazja poznania jednej z wysp archipelagu Sporad – Skiathos. Rejs statkiem to wiele niezapomnianych wrażeń podczas zabawy w takt greckich rytmów!
Udostępnij ofertę na:
Autokar

Autokar

Rejs statkiem

Rejs statkiem

Piękne plaże

Piękne plaże

Greckie tańce

Greckie tańce

SPRAWDŹ CO CIĘ CZEKA!

Zachwycająca przyroda

Relaks i zabawa

Relaks i zabawa

Niepowtarzalna okazja poznania jednej z wysp archipelagu Sporad – Skiathos, której atrakcją są wspaniałe plaże. Rejs statkiem to wiele niezapomnianych wrażeń podczas zabawy na pokładzie, połączonej z nauką najpopularniejszych tańców greckich – zorby i syrtaki.
NAJPIĘKNIEJSZA GRECKA PLAŻA

NAJPIĘKNIEJSZA GRECKA PLAŻA

Dalszy rejs w stronę plaży Koukounaries, gdzie będzie czas na relaks, kąpiele wodne i słoneczne. Plaża ta jest najbardziej znaną spośród sześćdziesięciu plaż wyspy i uchodzi za najpiękniejszą w całej Grecji. Jest ona szczególna ze względu na piasek, który w przepiękny sposób odbija promienie słoneczne za sprawą zawartej w nim miki.
WALKA NA STATKU

WALKA NA STATKU

Rejs to zabawa i liczne atrakcje na pokładzie w rytmie dobrej muzyki, a także bitwa morska, w czasie której pasażerowie dwóch statków celują w siebie nawzajem balonami wypełnionymi wodą. A jeżeli ma się szczęście, to pojawią się i delfiny.
DZIKA PRZYRODA

DZIKA PRZYRODA

Wyspa jest miejscem niezwykle różnorodnym, znaleźć tutaj można malownicze plaże, zabytki i pozostałości po średniowiecznych miastach i zabudowach, urokliwe i spokojne zakątki wśród pachnących lasów sosnowych ale też liczne bary, kafejki, restauracje, sklepy z pamiątkami. Każdy więc, nawet najbardziej wybredny turysta znajdzie tu coś dla siebie.
START WYPRAWY

START WYPRAWY

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych (śniadanie w postaci suchego prowiantu) w kierunku portu Achillon (około 2 godziny jazdy). Wyjazd we wczesnych godzinach porannych (śniadanie w postaci suchego prowiantu) w kierunku portu Achillon (około 2 godziny jazdy).
pORT sKIATHOS

pORT sKIATHOS

Postój w stolicy wyspy - porcie Skiathos, zwiedzanie zabudowanego białymi domkami z niebieskimi okiennicami miasta, wizyta w kościele Agios Nicolaos, czas wolny na swobodny spacer po urokliwych zakątkach portu.
PLAŻOWANIE I POWRÓT

PLAŻOWANIE I POWRÓT

Dalszy rejs (około 40 min.) do jednej z najpiękniejszych plaż na wyspie - Koukounaries - ze złotym piaskiem skrzącym się w słońcu na skutek drobinek miki, otoczona lasem sosnowym. Czas wolny na odpoczynek na plaży, kąpiele w krystalicznej wodzie. Powrót do Panteleimonas w późnych godzinach wieczornych na ciepłą obidokolację.
Galeria wspomnień

Tak bawili się nasi Goście

PORADY NASZEJ PRZEWODNICZKI:

ILONA KOWALCZUK – CHARALAMBIDIS

Pilot wycieczek / Przewodniczka