Riwiera Olimpijska

from20

Riwiera Olimpijska

Departure Date

Daily

Duration

1 dzień

Views

3044
Wycieczka autokarowa
Morze Egejskie
Olimpic Beach
Nei Pori
Platamonas
Leptokaria

Plan wycieczki

Informacje ogólne

Sprawdź, co cię czeka!

RIWIERA – Riwiera Olimpijska położona jest we wschodniej części Macedonii, nad Morzem Egejskim. Region Riwiery Olimpijskiej słynie z przepięknych, piaszczystych plaż, a także ciepłego morza. Turystów przyciągają tutaj zielone gaje oliwne, niezwykle ciepły klimat, a także gwarne, greckie tawerny. Do najpopularniejszych miejscowości, położonych w regionie Riwiery Olimpijskiej należą: Paralia, Leptokaria czy Olimpic Beach,Nei Pori, Platamonas. Parogodzinna wycieczka po najciekawszych i najładniejszych miasteczkach Riwiery Olimpijskiej pozwoli nam zrozumieć fenomen turystyczny tego miejsca i poznać jego najładniejsze zakątki.
Ramowy program wycieczki

Godziny poranne

Wyjazd około godziny 9.00 , po śniadaniu.
Paralia

Spacer

Spacer po Paralii. Paralia położona nad Morzem Egejskim, tuz przy stolicy regionu Katerini, jest najsłynniejszym kurortem całej Riwiery Olimpijskiej.
Olimpic Beach

Spacer

Spacer po Olimpic Beach . jest to spokojna miejscowość dla ludzi szukających ciszy i spokoju, niedaleko bo zaledwie 3 km oddalona od Paralii,
Nei Pori

Spacer

Spacer po Nei Pori – nowoczesnym kurorcie na Riwierze Olimpijskiej. Jest to ostatnia miejscowość zamykająca malowniczą riwierę. Nowoczesny ośrodek turystyczny oferujący plażowanie i rozrywki.
Platamonas

Spacer

Spacer po Platamonas -Tradycyjna wioska Platamonas, pełniąca funkcję ośrodka turystycznego, otoczona gajami oliwnymi, pełna spokoju i tradycyjnej greckiej atmosfery jest świetnym miejscem na relaksujący, rodzinny urlop
Powrót

Godziny popołudniowe

Powrót około godziny 15.