508 450 230

wycieczki, które zapadają w pamięć na długie lata

Tradycyjny targ grecki

Szavel Travel - Wojciech Szawel

Tradycyjny targ grecki

(5/5)
5/5
Lokalny targ o niepowtarzalnej atmosferze. Znajdziecie tu świeże produkty lokalne – oliwę, sery, zioła, ryby… a także warzywa i owoce, dojrzewając w ciepłym greckim słońcu.
Udostępnij ofertę na:
Spacer

Spacer

Zakupy

Zakupy

Świeże owoce

Świeże owoce

Lokalne produkty

Lokalne produkty

SPRAWDŹ CO CIĘ CZEKA!

Niepowtarzalny klimat

Smakołyki na wyciągnięcie ręki

Smakołyki na wyciągnięcie ręki

Wszystkie grupy w czasie swojego pobytu u nas odwiedzają lokalny, grecki targ. Ma niepowtarzalną atmosferę a znajdziecie tam świeże produkty lokalne, przede wszystkim warzywa i owoce, które dojrzewają w słońcu. Można też spróbować sprzedawanej tu żywności np. oliwek.
Lokalne produkty

Lokalne produkty

Na targu sprzedawane są sezonowe produkty, głównie warzywa i owoce, choć coraz częściej pojawiają się też: sery, zioła, raki, miody, jajka. Większość produktów pochodzi od lokalnych rolników i producentów, którzy przyjeżdżają z miejscowości oddalonych nie dalej niż 100 km od wsi lub miasteczka, w których targ się odbywa. Jest to gwarancja pochodzenia produktów od lokalnych dostawców, produktów uprawianych na lokalnych terenach oraz ich świeżości.
Duży wybór towarów

Duży wybór towarów

Wybór jest zazwyczaj ogromny, a jakość tych samych produktów oferowanych na różnych stoiskach porównywalna, choć warto obserwować, którzy sprzedawcy proponują swoje wyroby w atrakcyjnej cenie. Obok stoisk z żywnością sprzedaje się również tanie ubrania, buty i inne drobne przedmioty. Taki targ odbywa się przynajmniej raz w tygodniu. Polecamy wizytę tradycyjnym targu greckim
!

Galeria wspomnień

Tak bawili się nasi Goście