508 450 230

www.tylkogrecja.com

OFERTA 2024!

Szavel Travel - Wojciech Szawel

Gwarancja udanych wakacji!

(5/5)
5/5
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wakacyjną na lato 2022. Nasze biuro podróży od 2006 roku pracuje na naszą wysoką renomę i zaufanie klientów w zakresie organizacji pobytów wakacyjnych i wycieczek po Grecji. Jesteśmy organizatorami wczasów, kolonii, obozów, zielonych szkół oraz wycieczek na terenie Grecji.
Udostępnij ofertę na:

ZIELONE SZKOŁY

Zapraszamy na Zielone Szkoły oraz wyjazdy grup szkolnych zorganizowanych w maju, czerwcu, wrześniu i październiku do naszych ośrodków – PLATANOS i PANTAZY. Dokładny termin oraz warunki pobytu opiekunów i młodzieży/dzieci w tych terminach do ustalenia indywidualnego.

ceny od

1899 PLN

MŁODZIEŻOWE ORKIESTRY DĘTE - tylkoGRECJA.com | Szavel Travel - Wojciech Szawel

GRUPY ZORGANIZOWANE

Mamy doświadczenie w organizacji wyjazdów grupowych zarówno dla osób prywatnych jak i dla grup formalnych. Pomożemy Wam w szczegółowym zaplanowaniu podróży oraz imprez towarzyszących dla uczestników ,a także dopilnujemy ich realizacji. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie, dopasowujemy do Państwa potrzeb, oczekiwań oraz możliwości finansowych.

ceny od

2600 PLN

KOLONIE I OBOZY

Proponujemy tanie i atrakcyjne obozy i kolonie w Grecji . Są to niezapomniane wyjazdy dla twojego dziecka lub nastolatka! Nie daj dziecku się nudzić – wakacje są tylko raz w roku! Wyślij swoje pociechy na obóz lub kolonie na wakacje do nas ! Zapewnij im niezapomniane wspomnienia!

ceny od

2600 PLN

WCZASY DLA SENIORÓW

Oferta dla Seniorów przygotowana jest dla wszystkich pragnących zakosztować uroków tego pięknego kraju, dostępna cenowo dla osób dysponujących wolnym czasem przed szczytem wyjazdów urlopowych, dzięki czemu mogą korzystać z licznych atrakcji w terminie, kiedy jest znacznie mniej turystów.

ceny od

2200 PLN

WAKACJE W GRECJI

Panteleimonas to niewielkie, turystyczne miasteczko położone na Riwierze Olimpijskiej, niezwykle kameralne i spokojne. Piękna piaszczysta plaża, czyste, błękitne morze, w pobliżu ruiny zamku w Platamonas. Doskonałe miejsce na wypoczynek.

ceny od

2200 PLN

PAKUJ SIĘ I JEDŹ Z NAMI

NIEZWYKŁE WYCIECZKI

DELFY - WYROCZNIA

9/10
DELFY – pępek świata starożytnego. Malowniczo położone Delfy otoczone amfiteatralnie zboczami gór, dają obraz antycznej potęgi. To tutaj pielgrzymowali cesarze i faraonowie, by uzyskać radę od delfickiej Pytii.

WIECZÓR GRECKI

10/10
Wspaniała atmosfera w greckim stylu przy rytmach Greka Zorby. Jedzenie, muzyka buzuki oraz wyśmienite greckie wino z beczki, pozostawią niezapomniane wrażenia z pobytu w Grecji.

SALONIKI

8/10

Wycieczka do greckiej stolicy Bizancjum, miasta które przepełnione jest zabytkami i klimatem tamtego okresu. To magiczne, drugie największe po Atenach miasto Grecji.

RIWIERA OLIMPIJSKA

10/10
Parogodzinna wycieczka po najciekawszych i najładniejszych miasteczkach Riwiery Olimpijskiej pozwoli nam zrozumieć fenomen turystyczny tego miejsca i poznać jego najładniejsze zakątki.

REJS NA SKIATHOS

10/10
Niepowtarzalna okazja poznania jednej z wysp archipelagu Sporad – Skiathos. Rejs statkiem to wiele niezapomnianych wrażeń podczas zabawy w takt greckich rytmów!

TRADYCYJNY TARG GRECKI

10/10
Lokalny targ o niepowtarzalnej atmosferze. Znajdziecie tu świeże produkty lokalne – oliwę, sery, zioła, ryby… a także warzywa i owoce, dojrzewając w ciepłym greckim słońcu.

Paleos Panteleimona

9/10
Paleos Panteleimonas położony w cieniu góry bogów, jest tradycyjną osadą, której udało się zachować malowniczy charakter i niezwykłą atmosferę w obszarze pełnym naturalnego piękna.

MASYW OLIMPU

9/10
Spędzając wakacje u podnóża Olimpu – siedziby starożytnych bogów – nie można przegapić okazji do spaceru ścieżkami, którymi niegdyś przechadzali się Zeus, Apollo, Afrodyta…

METEORY

10/10
Meteory są niewątpliwie jedną z największych atrakcji Grecji. Niesamowity widok i zwiedzanie tajemniczych klasztorów zawieszonych między ziemią a niebem z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

ATENY – STOLICA GRECJI

8/10
Jednodniowa wycieczka do stolicy Grecji. Miasto, którego patronką była bogini umiejętności, mądrości i rzemiosła; kolebka demokracji i europejskiej kultury oraz nauki.